مواد اولیه سس شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری ارشاپویه

نشاسته اصلاح شده ذرت سرد و گرم جهت قوام بافت و نیز حفظ امولسیون روغن و آب برای جلوگیری از دو فاز شدن

نشاسته‌های اصلاح شده پری‌ژلاتینه با قابلیت ایجاد ژل با آب سرد امکان استفاده در فرآیندهای بدون حرارت‌دهی را دارند. این نشاسته‌ها سبب ایجاد یک ژل پایدار، شفاف، بدون آب‌اندازی، پایدار در تنش‌های مکانیکی می‌شوند. با ایجاد بافت خامه‌ای و کاهش مصرف روغن در تولید انواع سس‌های مایونز، فرانسوی، هزار جزیره پودینگ‌های سرد، تیرامیسو، دسرهای لبنی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نشاسته اصلاح شده جایگزین تخم مرغ

نشاسته اصلاح شده جایگزین تخم‌مرغ به عنوان یک امولسیفایر در محصولاتی مانند مایونز، سس‌ها، پودرهای خامه‌ای کننده غیرلبنی، سوپ‌ها و محصولات نانوایی استفاده می‌‍شود. اغلب این نشاسته جایگزین مواد اولیه با منشا حیوانی مانند تخم مرغ یا پروتئین شیر می‌شود. این نشاسته جایگزین مناسبی برای زرده تخم‌مرغ با ویژگی امولسیون‌کنندگی بدون آلودگی میکروبی است.

پودر زرده تخم مرغ

پودر زرده تخم مرغ پایدار در برابر حرارت توانایی امولسیون کنندگی قوی را فراهم می کند در حالی که در برابر دمای بالا مقاوم است.

پودر زرده تخم مرغ OVODAN قابلیت امولسیون کنندگی بالا و طعم خوبی را برای محصول شما ارائه می دهد. موارد مصرف آن در سس مایونز، سس پاستا، کاستارد، بستنی و پنکیک مناسب است.

محصولات تخم مرغ پودر شده پاستوریزه هستند و نیازی به یخچال ندارند. پودر زرده تخم مرغ از طریق جدا کردن، پاستوریزاسیون و خشک کردن اسپری زرده تخم مرغ تولید می‌شود و به شکل پودر خشک در می‌آید. علاوه بر این، پودرهای زرده تخم مرغ در مقایسه با محصولات تخم مرغ مایع ماندگاری طولانی تری دارند.

برای تماس با ما کلیک کنید.

This post is also available in: English