تامین کنندگان

 Sime Darby–Malaysia

شریک منتخب برخی از بهترین برندهای جهان در بخش های صنعتی و موتوری است. با فعالیت در 19 کشور و ردپایی قوی در آسیا و اقیانوسیه، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد . سایم داربی با بیش از 100 سال تجربه همیشه در خط مقدم ارائه ی آینده ای پایدار و آوردن توسعه و رشد در بسیاری از نقاط جهان بوده است.CBS و روغن های خاص این شرکت  ( Special fat)در تمام صنعت غذا شناخته شده است و بهترین برندهای دنیا هم اکنون از مشتریان این شرکت می باشند .

KERRY – Ireland

کری از زمان شروع فعالیت در سال 1972 از موفقیت خارق‌العاده‌ای برخوردار بوده است. تاریخچه ی آن  سیر تکامل و رشد گروه کری را نشان می‌دهد .پویایی تمام بازارهای مواد غذایی و نوشیدنی، تغییرات سبک زندگی و بین المللی شدن طعم غذا با ترجیح فزاینده برای راحتی، تنوع و کیفیت غذاهای آماده یا محصولات میان وعده، به این معنی است که کسب و کارهای گروه در سراسر جهان برای رشد و توسعه مستمر موقعیت خوبی دارند.ما مطمئن هستیم که گروه کری می‌تواند به رشد و توسعه تجارت جهانی خود ادامه دهد .

OVODAN – Denmark

در سال 1996 تاسیس شد و در اودنسه، دانمارک واقع شده است.شرکت  ovodan به عنوان یک شرکت بازرگانی و خرید، فروش و توزیع تخم مرغ، محصولات تخم مرغ شامل پودر سفیده ، زرده و کامل و سایر محصولات مرتبط است. شرکت ovodan به عنوان یک شرکت پیشرو در تجارت بین المللی تخم مرغ و محصولات تخم مرغ با سالها تجربه در این تجارت است.

 

 Lactosan-Denmark 

لاکتوزان درک عمیقی از آنچه برای برآورده کردن ترجیحات مختلف در بازارهای مختلف لازم است دارد ، این  توانایی را به واسطه ی 70 سال فعالیت در حوزه تغذیه کسب نموده است . موقعیت منحصر به فرد آن در صنعت ، بینش ارزشمندی را در مورد روندهای جهانی به او داده است ، که می تواند به سرعت بخشیدن به مراحل اولیه توسعه کمک کند و به شما اطمینان دهد که از رقبا جلوتر خواهید ماند.پودر های پنیر لاکتوزان با طعم های قوی و خاص بی شک یکی از برترین های جهان است .

CAPOL- Germany 

کاپول به مدت 45 سال است که به عنوان یکی ازشرکتهای  پیشرو جهان در بخش راهکارهای سطوح شیرینی و شکلات ایستاده است.امروزه کاپول ، نقشی پیشرو در زمینه ی پوشش‌ها ، لعاب، ضد چسبندگی، آب بندی و پیش پوشش  ( precoat )از طریق اسیدهای پوششی  ( Coated acid) داده شده تا عوامل ضد چسبندگی ماشین آلات شیرینی و شکلات  صنعت شیرینی‌سازی ایفا می‌کند. این شرکت راه حل های بسیار نوآورانه و کارآمدی را برای تکمیل فرایند تولید شیرینی و شکلات  بر اساس فرمول های اثبات شده و دانش عمیق فرآیند ارائه می دهد.

 KMC-Denmark

کی ام سی داستان گروهی از کشاورزان دانمارکی است که موفق به ایجاد یک شرکت بین المللی با فعالیت در سراسر جهان شده اند.در طول دهه 1990، کی ام سی بر محصولاتی برای صنایع غذایی تمرکز کرد، که ثابت کرد درها را به روی سرزمین فرصت ها باز می کند. از جمله، تمرکز جدید منجر به تأسیس کارخانه جدید کی ام سی در سال 2003 برای تولید گرانول و فلیک شد.کی ام سی از فروش اولیه شاسته خام و نشاسته اصلاح شده به طور انحصاری طور انحصاری، اکنون بیش از 60 محصول مختلف بر پایه سیب زمینی را در محصولات خود دارد.در چند سال بسیار کوتاه، کی ام سی موفق شد، به عنوان مثال، در روسیه و چین، که اکنون دو تا از بزرگترین بازارهای کی ام سی هستند، جای پای خود را به دست آورد. صادرات کی ام سی در حدود 90 درصد تولیداتش در کشور دانمارک است .

Trepko

گروه ترپکو یکی از تامین کنندگان پیشرو راه حل های بسته بندی برای صنایع غذایی در جهان است. ترپکو با 70 سال تجربه تولید در خط مقدم صنعت بسته بندی قرار دارد و امروز در بیش از 120 کشور در سراسر جهان نمایندگی دارد .راز موفقیت ترپکو بسیار ساده است: انعکاس همه‌ی درخواست­ها و الزامات منحصر به­‌ فرد مشتریان خود در ماشین­‌های پیشرفته، High-Tech، قابل اعتماد و با شرایط نگهداری (Maintenance) آسان.ماشین­‌های ترپکو با ویژگی­‌هایی نظیر بازده­‌ی بالا، سطوح عالی اعتمادپذیری، شرایط نگهداری آسان و عمر طولانی شناخته می­‌شوند. همه­‌ی ماشین­‌های ترپکو از مواد باکیفیت بسیار بالا و منطبق بر تمامی الزامات سخت­گیرانه بهداشتی و سطوح دقیق ایمنی ساخته می­‌شوند.در کنار ساخت ماشین­‌آلات فیلینگ و پکیجینگ، گروه ترپکو ارایه دهنده­‌ی قوی مشاورات فنّی، خدمات پس از فروش، نصب و راه­‌اندازی، لوازم و قطعات یدکی، سرویس و تعمیرات و حفظ ماشین­ها از کهنگی و استهلاک می­‌باشد.شرکت ارشاپویه، نمایندگی رسمی ترپکو دانمارک در ایران، با افتخار آماده­‌ی خدمت­‌رسانی به صنعت غذایی کشور از طریق فروش، ارایه­‌ی خدمات پس از فروش، تأمین لوازم و قطعات یدکی، همکاری و ارایه­‌ی مشاوره فنّی در حوزه­‌ی انتخاب و خرید ماشین­‌آلات می­‌باشد.

فهرست